Ochranná folie po tetování ELITE premium role 10m x 15cm matná

  • 799 Kč
  • Cena bez DPH: 660 Kč
  • Dostupnost:Na skladě
  • Kód výrobku: Ochranná folie po tetování ELITE premium role 10m x 15cm matná
  • Bonusové body: 10
Množství:

Ochranná folie po tetování ELITE premium role 10m x 15cm


Popis produktu: 

ELITE Premium Derm Shield je tenký samolepicí film, který poskytuje léčebné prostředí během počátečního a nejkritičtějšího léčebného stádia tetování. Působí jako bariéra proti nečistotám, bakteriím a oděru a podporuje pohodlný, hygienický proces hojení bez šupin nebo zjizvení. Vrstva matného PU, která je součástí obvazu, který zůstává na tetování a chrání pokožku po tetování, umožňuje optimální prodyšnost a tažnost. Film je lehký, FLEXIBILNÍ a vysoce tažný což umožňuje volný pohyb bez poškození filmu.


Obsah balení: 

1x Ochranná folie po tetování Elite premium 10m x 15 cm


Specifikace:

Délka role: 10 m

Šířka role: 15 cm

Matný


Doporučené použit a následné odstranění produktu: Před použitím na čerstvé tetování je nutné nechat tetování alespoň 15 minut v klidu. Tetování a okolí musí být naprosto očištěné a suché a následně můžete aplikovat ochranu. Folie by měla z každé strany tetování přesahovat alespoň 2 cm. Nepoužívejte na infikované tetování!

Odstraňujte folii uchycením každého rohu zvlášť tahem do středu . Jakmile budou všechny čtyři rohy ve středu, chytněte naráz dvě boční strany a odlepte celou folii. Pokud je lepidlo příliš silné můžete použít trochu teplé vody.


Dle výrobců ochranných folií by neměla být první krycí folie na tetování déle než 24 hodin. Následně by tetování mělo být vyčištěné a znovu přelepeno. Druhou krycí folii můžete na tetování již nechat 3-4 dny.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Captcha

Tagy: Ochranná folie po tetování ELITE premium role 10m x 15cm matná