Ochranná folie po tetování DERMALIZEPRO role 10m x 15cm

  • 829 Kč
  • Cena bez DPH: 685 Kč
  • Dostupnost:Na skladě
  • Kód výrobku: Ochranná folie po tetování DERMALIZEPRO role 10m x 15cm
  • Bonusové body: 10
Množství:

Ochranná folie po tetování DERMALIZEPRO role 10m x 15cm


Popis produktu: 

Tenký samolepicí film, který poskytuje léčebné prostředí během počátečního a nejkritičtějšího léčebného stádia tetování. Chrání nové tetování před třením a poskytuje ochranu před vniknutím vody, díky tomu zabraňuje vnikání patogenů a vnějších kontaminantů do rány. Film je zdravotně nezávadný, prodyšný a umožňuje uvolnění páry vlhkosti z rány. Film je flexibilní a roztažitelný což umožňuje, aby byl umístěn kdekoli na těle.

Výhody DERMALIZEPRO: Snížené popraskání, snížené riziko infekce, žádné odření oděvů nebo jiné vnější faktory, které by tetování poškodily.Jen krásně zhojené tetování, jak jste chtěli!


Obsah balení: 

1x Ochranná folie po tetování DERMALIZEPRO role


Specifikace:

Délka role: 10 m

Šířka role: 15 cm


Doporučené použit a následné odstranění produktu: Před použitím na čerstvé tetování je nutné nechat tetování alespoň 15 minut v klidu. Tetování a okolí musí být naprosto očištěné a suché a následně můžete aplikovat ochranu. Folie by měla z každé strany tetování přesahovat alespoň 2 cm. Nepoužívejte na infikované tetování!

Odstraňujte folii uchycením každého rohu zvlášť tahem do středu . Jakmile budou všechny čtyři rohy ve středu, chytněte naráz dvě boční strany a odlepte celou folii. Pokud je lepidlo příliš silné můžete použít trochu teplé vody.


Dle výrobců ochranných folií by neměla být první krycí folie na tetování déle než 24 hodin. Následně by tetování mělo být vyčištěné a znovu přelepeno. Druhou krycí folii můžete na tetování již nechat 3-4 dny.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Captcha

Tagy: Ochranná folie po tetování DERMALIZEPRO role 10m x 15cm