Rotační tetovací strojek CHEYENNE SOL NOVA PEN BLACK

  • 20 490 Kč
  • Cena bez DPH: 16 934 Kč
  • Dostupnost:Na skladě
  • Kód výrobku: Rotační tetovací strojek CHEYENNE SOL NOVA PEN BLACK
  • Bonusové body: 80
Množství:

Rotační tetovací strojek CHEYENNE SOL NOVA PEN BLACK

Výhody rotačního strojku:

Rotační strojky jsou vhodné jak pro začínající tak zejména pro pokročilé tatéry. Obrovská výhoda rotačních strojků je v jejich váze!Váha strojků se pohybuje okolo 90 gramů, pochopitelně záleží na modelu.Další výhoda těchto strojků je velmi jemný a výrazně tišší chod.Velice lehký strojek s nízkými vibracemi.


Popis produktu: Dnes již velmi běžný a velmi oblíbený mini pen od výrobce Cheynne. Tentokrát počítejte s klasickým 3,5 mm zdvihem. A v čem je mini pen jiný? Opět musíme pochválit velmi nízkou hlučnost strojku a velmi nízké vibrace, tak jak to tento výrobce umí. Strojek má velmi plynulý a měkký chod což v praxi znamená velmi malé traumatizování kůže, a tím pádem se tetování hojí rychleji s minimálním výpadkem inkoustu. Určitě stojí za zmínku také vyvážení strojku, větší část hmotnosti šla dopředu, a tím pádem se strojkem dobře manipuluje.  Tak jak jsme zvyklí od značky Cheyenne, tak i v tomto případě tato značka dala strojek do krásného obalu a další serepetičky kolem :)))


Specifikace: 

Motor: Faulhaber 

Zapojení: 3,5 Jack

Materiál: Letecký hliník

Zdvih: 3,5 mm

Hmotnost: 150 g

Délka: 10,2 cm

Průměr gripu: 33 mm 

Pracovní napětí: 5-12,5 V

Použití: Profesionální


Obsah balení: 

1x Rotační tetovací strojek CHEYENNE SOL NOVA PEN BLACK

4x Sterilní tetovací grip 

1x Dárkový obal 

1x Návod k použití 

1x Přívodní napájecí kabel

1x Redukce pro klasické zdroje 6,3 mm 


VÝROBCE DOPORUČUJE POUŽÍVAT CARTRIDGE ZNAČKY CHEYENNE KTERÉ MAJÍ BEZPEČNOU MEMBRÁNU. V PŘÍPADĚ POUŽITÍ CARTRIDGÍ BEZ MEMBRÁN KUPUJÍCÍ IHNED ZTRÁCÍ ZÁRUKU. 


V případě poruchy tetovacích strojků značky CHEYENNE, Vám bude zdarma zapůjčen strojek náhradní a to Cheyenne Spirit a to po dobu opravy či pravidelného servisu.


Před odesláním výrobek překontrolujeme a vyzkoušíme, nemůže se Vám tak stát že Vám produkt dorazí nekompletní či nefunkční. 

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Captcha

Tagy: Rotační tetovací strojek CHEYENNE SOL NOVA PEN BLACK