Záruky

Záruka 24 měsíců (Pokud není výrobcem zkrácena a to na jeden rok) Prodávající píše u každého přístroje v popisu produktu. 

Vztahuje se na veškeré zboží krom zboží které nelze  hygienických důvodů vracet!

Informace jak reklamovat vadný výrobek naleznete v obchodních podmínkách

Při jakémkoliv zásahu do tetovacích strojků a zdrojů ihned ztrácíte záruku na výrobek (neplatí pro běžnou údržbu strojku jako výměna gumiček v gripu a jiné)

V případě reklamce jakýchkoliv komponentů Nám v žádném případě nezasílejte znečištěné zboží- inkoust,krev,kůže a jiné. V tomto případě Vám automaticky komponent odesíláme zpátky a to na účet majitele. 

 

Výměna zboží kus za kus

V případě vady nebo poruchy zboží a to v prvním měsíci používání od Nás obdržíte nový kus tzv. kus za kus. Tím je výrazně zkrácena doba vyřízení reklamace, která ve většině případů nepřesáhne jeden týden. V případě reklamace používaného zboží(staršího více než jeden měsíc) Vám bude vada odstraněna bud výměnou vadné součástky či opravou tak aby byl výrobek opět plně funkční. 


 

14 denní záruka vrácení peněz

Pokud se zbožím nejste spokojeni, můžete ho do 14 dnů vrátit, po přijetí bude vrácena platba. V případě že zboží bude jakkoliv poškozeno vrácení peněz nebude uskutečněno a produkt bude na náklady kupujícího odeslán zpět .

UPOZORNĚNÍ: Z hygienických důvodů nelze vracet žádné inkousty/barvy a to i v případě neotevření inkoustu ! Chráníme tak Naše zákazníky.


Servis a pravidelná údržba strojku

 V případě reklamace použitého zboží je kupující povinen se o vybavení během jeho provozu náležitě starat, a také ho udržovat a to dle pokynů , které obdržel od prodejce. Pokud zákazník pravidelnou údržbu nedodržuje může tento aspekt ovlivnit uznání či neuznání reklamace. 


Kabeláže

Napájecí kabely do strojků jsou brány jako spotřební a extrémně namáhané zboží. Záruka na tyto produkty je 1 měsíc od převzetí zásilky. V případě poruchy v této ochranné lhůtě je kabel zdarma vyměněn kupujícímu za nový.


Dárek ZDARMA

V případě kdy je kupujícímu poskytnutý dárek zdarma, nelze tento dar reklamovat.