Ochranná folie po tetovaní SUPRASORB F kus 15 x 10 cm

  • 25 Kč
  • Cena bez DPH: 21 Kč
    • Kupte 5 nebo více za 23 Kč a ušetřete 8 %
    • Kupte 10 nebo více za 21 Kč a ušetřete 16 %
  • Dostupnost:Na skladě
  • Kód výrobku: Ochranná folie po tetovaní SUPRASORB F kus 15 x 10 cm
  • Bonusové body: 1
Množství:

Ochranná folie po tetovaní SUPRASORB F kus 15 x 10 cm


Popis produktu: Další z řady ochranných folií, tentokrát od velmi známého a oblíbeného výrobce SUPRASORB F.  Jedná se tenký samolepicí film, který poskytuje léčebné prostředí během počátečního a nejkritičtějšího léčebného stádia tetování. Chrání nové tetování před třením a poskytuje ochranu před vniknutím vody, díky tomu zabraňuje vnikání patogenů a vnějších kontaminantů do rány. Film je zdravotně nezávadný, prodyšný a umožňuje uvolnění páry vlhkosti z rány. Film je flexibilní a roztažitelný což umožňuje, aby byl umístěn kdekoli na těle.


Specifikace:

Prodáváno jako: Ústřižek

Rozměry:

Šířka: 15 cm

Délka: 10 cm

snížené poškrábání

snížené riziko infekce

žádné tření o oblečení nebo jiné vnější faktory které poškozují tetování


Doporučené použit a následné odstranění produktu: Před použitím na čerstvé tetování je nutné nechat tetování alespoň 15 minut v klidu. Tetování a okolí musí být naprosto očistěné a suché a následně můžete aplikovat ochranu. Folie by měla z každé strany tetování přesahovat alespoň 2 cm. Nepoužívejte na infikované tetování!

Odstraňujte folii uchycením každého rohu zvlášť tahem do středu . Jakmile budou všechny čtyři rohy ve středu, chytněte naráz dvě boční strany a odlepte celou folii. Pokud je lepidlo příliš silné můžete použít trochu teplé vody.


Uvedená cena je za jeden ústřižek


UPOZORNĚNÍ: Na internetu koluje mnoho špatných informací. Vždy první folii vyměňte po 24 hodinách! Tetování umyjte antibakteriálním mýdlem, vysušte a následně můžete nalepit folii druhou.  Druhou folii můžete mít na tetování dalších 3-6 dní. 

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Captcha

Tagy: Ochranná folie po tetovaní SUPRASORB F kus 15 x 10 cm