O nás

PROTETOVANI.CZ – O NÁS

Jsme na českém trhu v oblasti nabízeného sortimentu ojedinělou firmou s osobním a kamarádským přístupem k zákazníkům. V roce 2016 jsme se rozhodli, že zavedeme internetový obchod, jehož prostřednictvím se budeme snažit zasvětit jak své zákazníky, tak širší veřejnost do světa tetování.

V našem obchodě máte možnost zakoupit veškeré tetovací potřeby, a to jak pro začínající tatéry, tak pro profesionální tetovací studia. V současné době máme v nabídce také velmi kvalitní tetovací inkousty od více než devatenácti světových značkových výrobců. Nemusíte hned nakupovat předražené strojky za desetitisíce, abyste si vyzkoušeli techniku tetování. Nabízíme Vám do začátků mnoho užitečných rad, a to zcela zdarma.

* V současné době prodáváme první českou značku tetovacího vybavení - VLADKOS.

* V naší nabídce můžete najít více než 2000 produktů, připravených k okamžitému odeslání. * Naše internetová stránka www.protetovani.cz, je tu pro Vás. Rádi Vám poradíme do začátků, a proto se nebojte nás kontaktovat.

* Naším prostřednictvím se může stát tatérem téměř každý za rozumnou cenu!

Věříme, že s naším sortimentem, který Vám alespoň trochu pomůže proniknout to této zajímavé umělecké činnosti, budete spokojeni. Budete-li potřebovat jakoukoliv radu v oblasti tetování, můžete volat na naše telefonní číslo 773 064 204, rádi Vám poradíme.