Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /var/www/clients/client172/web1019/web/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /var/www/clients/client172/web1019/web/system/library/cache/file.php on line 32 Návlek na tetovací grip z paměťovou pěnou Orange sterilní

Návlek na tetovací grip z paměťovou pěnou Orange sterilní

  • 30 Kč
  • Cena bez DPH: 25 Kč
  • Dostupnost:Na skladě
  • Kód výrobku: Návlek na tetovací grip z paměťovou pěnou Orange sterilní
  • Bonusové body: 1
Množství:

Návlek na tetovací grip z paměťovou pěnou Orange sterilní

Ergonomické a pohodlné pouzdro s paměťovou pěnovou na tetovací grip se snadno posouvá na jakýkoli tetovací grip, rukojeť od 22 do 26 mm.

Cena za 1ksPopis:

Zvětšuje průměr gripu a poskytují pohodlnější držení, udržují lepší přilnavost bez přidání příliš velké hmotnosti.

Použití tohoto návleku vám poskytne větší pohodlí, větší kontrolu, snižuje zatížení a pohlcuje vibrace. Navíc jsou pouzdra sterilně baleny což usnadňuje použití.

Tyto návleky s paměťovou pěnou neztrácejí přilnavost, ani když přicházejí do styku s tetovací barvou nebo zeleným mýdlem.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Captcha

Tagy: Návlek na tetovací grip z paměťovou pěnou Orange sterilní

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/clients/client172/web1019/tmp) in Unknown on line 0