INZERCE PRO TETOVACÍ STUDIA

Připravili jsme pro Vás malé poděkování za nakupování na našich stránkách.

Oč jde? Je známo, že náš eshop denně navštíví několik tisíc lidí, dá se proto říct, že celkově má stránka www.protetovani.cz velmi kvalitní SEO. Ve vyhledávačích jako je SEZNAM či GOOGLE je většinou první, a to jak v placené reklamě, tak v neplacené. Pro naše zákazníky jsme nechali naprogramovat sekci TETOVACÍ STUDIA, ve které, pokud budete mít zájem, můžeme umístit Váš tetovací salon s proklikem na Vaše internetové stránky či na Váš FB profil, a to samozřejmě zcela ZDARMA.

Pravidla jsou jednoduchá: v první řadě musíte být registrovaný zákazník obchodu www.protetovani.cz.

V druhé řadě od nás zakoupit zboží v jakékoliv hodnotě, a to v rozmezí posledních dvou měsíců, tedy pokud jste u nás vytvořili objednávku v posledních dvou měsících a samozřejmě zboží převzali a zaplatili, tak máte nárok na inzerci zdarma.

 

TO, JESTLI TETUJETE JAKO TATÉR POD STUDIEM NEBO NA VOLNÉ NOZE, NEŘEŠÍME. VY MÁTE PRÁVO NA INZERCI ZDARMA V PŘÍPADĚ, ŽE JSTE NÁŠ ZÁKAZNÍK.


Jak bude Váš profil v inzerci vypadat?

V kolonce Tetovací salony https://www.protetovani.cz/index.php?route=module/studio bude Váš profil, kam Vám nahrajeme libovolné foto dle Vašeho přání a vyplníme všechny potřebné údaje, které by měl nový zákazník vědět, a to je :

1) Název studia nebo tatéra (umělce)

2) Telefonní číslo

3) Webová stránka nebo odkaz na Váš FB

4) Adresa (kraj, město, ulice)

5) Váš profilový obrázek (lze použít i nějakou z Vašich prací)

Všechny tyto informace od Vás nám můžete po domluvě zaslat emailem a to na infoobjednavka@seznam.cz.

 

V čem pro Vás inzerce bude dobrá?

Samozřejmě Vám nemusíme upozorňovat, že to pro Vás bude skvělé zviditelnění. Dokonce jsme udělali kategorie pro různé kraje či města, takže Vás bude vyhledávač perfektně indexovat. Většina zákazníků hledá tetovací studio pod: tetovací salon Ostrava či jiné město.

Důležité je si uvědomit, že i kdyby Vám to získalo pouze jednoho zákazníka za měsíc, je to ZDARMA, a tedy další Vaše výhoda, kterou nemusí mít konkurence, či pouze podpora Vašeho salonu ve světě internetu:)

Na závěr Vám chceme poděkovat za projevenou důvěru při nákupech tetovacích potřeb právě u nás.

V SOUČASNÉ DOBĚ JE INZERCE ZDARMA POUZE PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY.