Informace k doručení

Informace k doručení:

Dodací lhůta.

Při zaslání na dobírku zboží obdržíte do 24-48 hod. od odeslání objednávky, nejdéle do 5 pracovních dnů od vyexpedování objednávky.
Pokud Vám zboží nebude doručeno do 5 pracovních dnů a nedostanete od nás žádnou zprávu ( sms nebo e-mail ), kontaktujte nás prosím na tel.číslo: + 420 773064204, zřejmě jsme Vaši objednávku neobdrželi.

VĚTŠINA ZÁSILEK JE DORUČENA DO 24-48 HODIN OD VYEXPEDOVÁNÍ OBJEDNÁVKY OD NÁS!


Pokud se stane,že některé zboží nebude skladem, určitě Vás budeme kontaktovat a to telefonicky,e-mailem nebo sms.

Objednané zboží zasíláme společností ČESKÁ POŠTA,DPD a PPL

PŘEPRAVCE ČESKÁ POŠTA  VÁS BUDE PŘED DORUČENÍM ZÁSILKY TELEFONICKY KONTAKTOVAT A VY SE UŽ JEN JEDNODUŠE DOMLUVÍTE KDY VÁM DORUČENÍ VYHOVUJE A NEBO SI MŮŽETE ZÁSILKU NECHAT ULOŽIT NA POŠTĚ POBLÍŽ VAŠEHO BYDLIŠTĚ. 


PŘEPRAVCE DPD VÁS BUDE PŘED DORUČENÍM ZÁSILKY TELEFONICKY KONTAKTOVAT A VY SE UŽ JEN JEDNODUŠE DOMLUVÍTE KDY VÁM TO VYHOVUJE . 

V PŘÍPADĚ ŽE NEBUDETE K ZASTIHNUTÍ MŮŽETE SI DOMLUVIT (BEZPLATNÝ) NÁHRADNÍ DORUČOVACÍ TERMÍN . 


PŘEPRAVCE PPL VÁS BUDE PŘED DORUČENÍM ZÁSILKY TELEFONICKY KONTAKTOVAT A VY SE UŽ JEN JEDNODUŠE DOMLUVÍTE KDY VÁM TO VYHOVUJE . 

V PŘÍPADĚ ŽE NEBUDETE K ZASTIHNUTÍ MŮŽETE SI DOMLUVIT (BEZPLATNÝ) NÁHRADNÍ DORUČOVACÍ TERMÍN . 


U VŠECH PŘEPRAVCŮ LZE PLATIT BEZPLATNĚ KARTOU DOPRAVA ZDARMA: Tak jak je uvedeno v Obchodních podmínkách obchodu www.protetovani.cz má každý zákazník právo na poštovné zdarma a to pouze při nákupu nad 1500 Kč BEZ DPH!

Tato akce je platná pouze na území České republiky a jako přepravce bude použitá společnost ČESKÁ POŠTA.