Čtyři největší trendy 2018 v tetování podle tatérů

Největší trendy v tetování 2018

Tetování jsou osobní, individuální vyjádření vás samých, které s vámi zůstanou po celý život - a přesto, bez ohledu na to, jak originální si myslíte, že jste s výběrem motivu, některé témata se obvykle opakují.

Jako ti, kteří jsou zodpovědní za  vytváření těchto trvalých vyjádření do lidských těl, mají tatéři vynikající pochopení pro to, jaké trendy v tetování jsou populární v tuto chvíli.

Ačkoli se vzhled, barvy a umístění mohou lišit, jsou tu největší tetovací trendy roku 2018, podle tatérů.


Minimalistické tetování

Pro umělce na West 4 Tattoo v New Yorku, velmi specifický tetovací styl, ze kterého čerpají zákazníci z celého světa je tzv. jemné tetování.

"Tetování dnes může dosáhnout úrovně detailů, které mohou být podobné kresbě; proto se zvýšil trend "jemných minimalistických tetování", říkají umělci na West 4.

Jedná se o drobné obrázky a znaky ale nejčastěji tetují miniaturní velice přesné nápisy neboli Lettering.

"Lettering je nejpopulárnější požadavek v našem obchodě, protože slova mají pro zákazníky velký význam, ať už se jedná o jména, čísla, data, akce, citace, adjektivy," uvedli tatéři, a proto " a proto věnujeme tetováním tu největší péči, protože víme, že existují desítky významů a hodin myšlení před tím, než se naši klienti se svou kůži, časem a financemi dostanou k nám. "

Význam minimalistických tetování je často skryt, podle umělců z West 4, kteří pravidelně tetují na žebra a zápěstí.

"Něco, co může každodenní člověk přijmout," jemná tetování jsou snadno zakrytelná - a také nejméně bolí.


Tetování na prsty

Ačkoli mnoho umělců odmítá dělat  tetování na prsty , protože velmi často vymizívá, trend stále budí rostoucí popularitu.

Podle umělců v Good Times Tattoo v Londýně se ruce a prsty stávají jedním z nejpopulárnějších míst na tetování.


Full sleeves a velké tetování

Neboli tetování celých rukávů a velká tetování. 

Stojí na druhém konci spektra. Paže zůstávají jedním z nejpopulárnějších míst.

Naresh, třicetiletý tetovací umělec a majitel Flamin 'Eight Tattoo, nám řekl, že " vidí oblibu ve větších pracích, například celé rukávy spíše než menší kusy.


Nicméně, ačkoli tetuje spíše větší než menší tetování, je také "rozpolcený mezi  tím co velké tetování znázorňuje, velká tetování často ztrácí mystiku a pravý význam jelikož se se svou silou snaží šokovat a inspirovat".


Tradiční tetování

Se všemi novými návrhy a technikami, které jsou k dispozici, se mnoho tatérů shoduje na tom že valná část zákazníků stále tíhne k tradičním tetováním.

Podle umělců v Good Times Tattoo v Londýně je trend, které nejraději vídí, právě ten tradiční a jsou rádi že se nevytratil.

Pro Stefan Dinu z London Inkaholics to jsou požadavky, které zahrnují "černobílá tetování", fotorealistické tetování a "geometrické černé tetování".

Tradiční tetování jsou typicky odvážně v černém provedení s jasnou linkou nebo jasně zbarvených barvách.


Přes to, co je v letošním roce trendem, jsou tetování o sebevyjádření a co je populární, na tom nezáleží, pokud se to líbí právě Vám.

WWW.PROTETOVANI.CZ


by: Chelsea Ritschel


Tags:

Vložit komentář