Henna a její využití

Henna je dočasné tetování, které se po určité době vymyje a zmizí. Nelze dopředu říci jak dlouho by henna měla vydržet záleží totiž na Vaší pokožce a na tom jak hennu aplikujete,

a také jaké úkony pak s henou provádíte myšleno (koupání,opalování,každodenní hygiena,holení apod.) 

Každopádně pokud zvažujete tetování je tohle cesta jak si třeba vyzkoušet jak bude na Vašem těle vypadat a nemusíte se bát že by Vám to nešlo sundat dolů:)

Velkou oblibou je také malování nebo zdobení dětí a to třeba na letních táborech. 

Henna Golecha je známa svou kvalitou ve světe a to i tím že je klinicky testována i tak je ovšem třeba  vždy udělat malý alergenní test.

Test provedete tak že nanesete centimetrovou vrstvičku  třeba na předloktí a necháte hodinku až dvě působit. Na 99,9% se Vám alergická reakce neprojeví je ovšem potřeba být důsledný a  předvídat zejména když jde o děti tak tím tuplem :) 

Bílou ani třpytkovou hennu neloupejte, jedná se o henny dekorační. 

Hennu je vhodné nanést v souvislé vrstvě na kůži,nestírat a nechat zaschnou. Ovšem ještě před aplikací doporučujeme místo oholit (v případě že na kůži je ochlupení) a následně vydesinfikovat.

Henna je vyráběna ze suchých listů rostliny Lawsonia inermis. Henny, které prodáváme jsou vyrobeny právě z této rostliny a jsou naprosto přírodní. 

Henna je ve světe často používána také jako barvivo na vlasy či obočí. Bohužel s tímto nemáme zkušenosti takže to berte pouze jako zajímavost :)

Jedná se o jednu z nejkvalitnějších a nejlepších značek na světe, a tou je právě GOLECHA, tato značka je na trhu již od roku 1945.

  • Uveřejnil: Koseček
  • Zařazeno do: Rady/Návody
  • Přečteno: 1623
  • Komentář: 0
Tags: henna

Vložit komentář